Yeni oyunlarGeforce Now Yeni Oyunlar Eklemeye Devam Ediyor

Geforce Now Yeni Oyunlar Eklemeye Devam Ediyor

Bu nedenle sürekli olarak “Yeni Oyunlar” sayfasını takip ederek en yeni oyunlardan ilk siz haberdar olabilir ve keyifle oynamaya başlayabilirsiniz. Bilindiği üzere Steam, dünyanın en büyük oyun platformlarının başında geliyor. Birçok oyun geliştiricisi, geliştirdikleri yeni oyunları ilk olarak Steam üzerinden yayınlamayı tercih ediyorlar.

Yeni oyunlar

Capcom’un, Resident Evil yan ürünü olan yeni four kişilik hayatta kalma – korku türü oyunu Project Resistance oyun içi görüntüleri ile oyunculara tanıtıldı. Konu olarak spesifik bir alandan bahsedemem sanırım. Yani zaten çatışmanın olduğu yerde drama başlıyor kendiliğinden.

Sonra orijinal olduğunu sandığımız ve CD ci den aldığımız korsan oyunları oynardık Masumduk. Şimdi ise çeşitlilik artınca beğenmemezlik başladı. Aksine çoğu kişinin beğenmediği oyunları beğeniyorum Death Stranding için kargo simülasyonu, sadece yürüyorsun filan diye dalga geçiyorlardı 3 gün önce bitirdim oyunu, benim için muhteşemdi Ben gözümde The Witcher three ile aynı kefeye koyarım.

Belirttiğimiz gibi oyun, temel olarak bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Geliştiriciler, bu simülasyonda ekonomiden şehir inşasına kadar birçok unsura yer verdiklerini belirtiyorlar. Büyük bir heyecanla beklenen oyunlardan birisi olan Dying Light 2 Stay Human, 4 Şubat’ta oyuncularla buluşacak. Techland, oyunun satış fiyatını 349 TL olarak belirledi. D) Tesliminden parimatch giriş sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların tesliminde. ALICI tarafından İnternet Sitesi’nde girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, Satıcı tarafındaki kendi sistem altyapısında, bilgi ve işlemin mahiyetine göre günümüz teknik imkanları ölçüsünde alınmıştır.

Call Of Obligation Black Ops Cold Warfare Ps4 Oyun

İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir. Açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles’ın devasa genişlemesi olan Isle of Siptah, bugün Steam’de erken erişimden çıkıp piyasaya sürülüyor. Keşfedilecek devasa bir yeni ada, savaşacak yeni yaratıklar, yeni bina setleri ve bir dizi yeni özellik içeriyor. Oyuncular 40 yeni NPC kampına, keşfedilecek ilgi çekici mekanlara, üç yeni NPC grubuna ve çok daha fazlasına sahip olabiliyor. Temmuz 2021’de getirilen lisans yasaklarından 9 ay sonra yeni çıkacak oyunlara lisans verilmeye başlandı.

Yeni nesil online oyunlardaki gibi çok oyuncu desteğine sahip olacak Ark II, piyasaya sürüldükten sonra tüm dikkatleri üzerine toplayabilir. Xbox Game Pass’e geçtiğimiz ay eight farklı oyun eklenmişti. Bu oyunlar arasında sevilen popüler oyunlar bulunuyor. Buna ek olarak bu ay içerisinde hizmetten 5 oyun kaldırılacak. Yeni eklenen oyunlarla birlikte oyun severlere çok daha fazla çeşit sunulmuş olacak.

  • İlk aşamada toplamda 45 adet yeni oyuna lisans veren Çin hükümeti, piyasaya sürülecek yeni oyunlarda sıkı denetim uygulayacak.
  • Diğer çok sevilen oyun çeşitleri olan Zeka oyunları, Ameliyat oyunları ve arkadaşlarınızda çok eğlenerek oynayacağınız 2 kişilik oyunları da sitemizde bulabileceksiniz.

Hextech MayhemYeni oyunların her ikisi de Netflix için yeni ortaklıklar anlamına geliyor. Netflix’ten yapılan açıklamada, Hextech Mayhem’in test pazarları olan Polonya, İspanya, İtalya ve Brezilya’da oyunculara sunulduğu ve artık tüm dünyada dağıtıma çıkacağı belirtildi. Geçtiğimiz kasım ayında yayınlanan ve görece yeni bir oyun olan Hextech Mayhem’in Netflix Games’e eklenen ilk “önemli” oyun olduğunu belirtmek gerekiyor. Kütüphanesinde bulunan yüzlerce iyi oyun ile birlikte oyuncuların en sevdiği oyun servislerinden olan Xbox Game Pass, her ay bünyesine yeni oyunlar katarak yoluna devam ediyor. Koca bir yıl daha geride kalırken 2021 yılı boyunca sayısız oyun piyasaya sürüldü. Kimisi oyuncuları uzun saatler eğlendirdi, kimisi beklenmedik hayal kırıklıkları yarattı.

Oyun Oyna

Adından anlaşıldığı gibi The Foundation paketi oyunun baş kahramanı Jesse Faden’ı eski evin temeline götürüyor. Orada yeni düşman türü olan Sharpened ile karşılaşacak ve kristalleri yok edip, giriş tuzaklarını yenmesi için yeni yetenekler öğrenecek. DualSense kontrol cihazı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. PS5’teki Paylaşımlı Oyun hakkında daha fazla edinmek almak için buraya tıklayın. Tüm PS5 oyunları PlayStation Store’dan dijital olarak satın alınabilir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İnternetten Satışa ‘sınırlama’ Ve ‘stok

Sabah Oyun’a her gün onlarca yeni oyun ekleniyor. Yeni eklenen bu oyunların bir süre sonra ana sayfadan kaybolduğunu fark ediyorsunuz. İşte tam o sırada “Yeni Oyunlar” sayfası devreye giriyor. Yeni Oyunlar sayfasında ana sayfadan düşen oyunları, yeniden eskiye olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda sitenin açılışından bu yana siteye eklenen tüm oyunları bu sayfada görüntüleyebilirsiniz.Sabah Oyun olarak 2015’te çıkan oyunları en hızlı şekilde sizlerle buluşturuyor ve 2016 senesinde çıkacak oyunlar hakkında measurement bilgi veriyoruz. Oyunlar oynanabilir hale geldiğinde hiç beklemeden sizlerle paylaşıyoruz.